درب شیشه ای ریلی میرال

درب شیشه ای میرال

درب شیشه ای میرال

در بالا نمونه هایی از درب های شیشه ای زیبای انجام شده خارجی را مشاهده مینمایید .

درب های شیشه ای ریلی میرال “مَه دُر” متناسب با اماکنی است که گاها فضای مناسب جهت باز کردن در به صورت عادی را ندارند و یا با توجه به معمار ساختمان ،مغازه و … ویا تمایل شخصی علاقه به استفاده از درب شیشه ای ریلی میرال دارند.

صنایع شیشه “مَه دُر” با احترام به سلیقه و خواست شما کارفرمایان محترم درب شیشه ای ریلی میرال را با بهترین کیفیت و یراق آلات مناسب با ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فزوش مناسب و واقعی ارائه می دهد.

با صنایع شیشه مَه دُر بهترین ها را تجربه نمایید.

انواع درب شیشه ای دستی


درب شیشه ای لولایی دستی


اگر یک روز که به بیرون رفته اید با دقت به اطرافتان نگاه کنید انواع درب‌های شیشه‌ای دستی را می‌بینید که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌اند. درب‌های شیشه‌ای دستی کاربردهای زیادی را داشته و در اماکن مختلف تجاری، اداری، درمانی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند .


درب شیشه ای دستی آکاردئونی


این نوع درب از لحاظ نوع کارکرد تقریبا مشابه درب شیشه‌ای ریلی دستی است اما از قیمت بالاتری نسبت به نوع ساده آن برخوردار است. بیشترین استفاده درب شیشه‌‎ای دستی اسپایدری در فضاهای داخلی و جهت دیزاین مسکونی است.


درب شیشه ای ریلی دستی


درب شیشه‌ای لولایی دستی همانطور که از نامش هم پیداست به وسیله لولا مهار می‌شود و باز و بسته شدن این نوع درب‌ها به وسیله لولاها کنترل می‌گردد. این نوع درب‌ها فضای بیشتری را اشغال می‌کنند اما در صورتی که قصد دارید برای ویترین مغاز یا فروشگاه خود از درب شیشه‌ای دستی استفاده کنید توصیه می‌کنیم که از درب شیشه‌ای لولایی دستی استفاده نمایید. از جمله دلایل این موضوع این است که بسیاری از افراد با درب‌های شیشه‌ای ریلی دستی آشنایی نداشته و این نوع درب‌ها را به همان طریق درب شیشه‌ای لولایی باز می‌کنند که این کار ممکن است باعث آسیب رسیدن به درب شیشه‌ای شما شود. همینطور برای محل‌هایی با تردد بالا استفاده از درب شیشه‌ای لولایی دستی بهتر است زیرا باز و بسته کردن آن زمان کمتری برده و ترافیک کمتری را ایجاد خواهد کرد.


درب شیشه ای دستی اسپایدری


این نوع درب‌ها به مانند درب‌های لولایی با استفاده از نیروی انسانی و دخالت دست انسان باز و بسته می‌شوند. لنگه این نوع درب‌ها بر روی یک ریل تعبیه شده که می توان آن را با دست به سمت چپ و راست کشید. یکی از مزایای مهم استفاده از این نوع درب‌ها اشغال فضای کمتر توسط آنهاست. درب شیشه‌ای ریلی دستی برخلاف درب شیشه‌ای لولایی به صورت زاویه دار باز نمی‌شود و درنتیجه فضای اطراف خود را درگیر نخواهد کرد و شما این امکان را خواهید داشت تا وسایل مورد نظر خود را در اطراف آن بچینید. بنابراین درب شیشه‌ای ریلی دستی بهترین انتخاب برای مکان‌هایی است که فضای آنها کم می‌باشد.


قیمت درب شیشه ای دستی


این نوع درب از جمله زیباترین و شکیل ترین درب‌های شیشه‌ای دستی است که در تمامی فضاها قابلیت استفاده را دارد. ضمن اینکه از لحاظ قیمت نیز کاملا مقرون به صرفه می‌باشد.
با توجه به انواع مختلف درب شیشه‌ای دستی که در حال حاضر در بازار موجود است قیمت این نوع درب متفاوت خواهد بود ضمن اینکه مواردی از جمله متریال این نوع درب‌ها و برند آنها نیز در تعیین قیمت درب شیشه‌ای دستی موثر است. ابعاد درب شیشه‌ای دستی، تعداد دهنه بازشو و شکل و ظاهر درب نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب شیشه‌ای دشتی محسوب می‌شوند. اما به طور کلی قیمت این نوع درب بیار کمتر از درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد.

اشتراک گذاری این مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *