درب اتوماتیک ارزان قیمت

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک تلسکوپی

با ورود درب اتوماتیک شیشه ای به ایران در دهه هفتاد شمسی استفاده از آن رونق فراوانی پیدا کرد. و به مرور با پیشرفت تکنولوژی و طراحی متنوع معماری ساختمان ها،طراحی این نوع درب ها نیز دچار تحول شد.و تنوع بسیار زیادی چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ کارایی شده است. درب اتوماتیک شیشه ای را میتوان با نصب قفل و باطری و یا نصب پنل کنترل تردد تجهیز نمود و بر کارایی آن نیز افزود.

درب اتوماتیک شیشه ای دارای انواع مختلفی است که یک نمونه پرکاربرد آن درب اتوماتیک کشویی است. که این نوع درب های قابلیت نصب به صورت دستی و اتوماتیک را دارا هستند. بطور کلی درب های کشویی از شیشه سکوریت و ریل کشویی اگر با فریم باشند فریم نیز جزو آنها نیز میباشد ، تشکیل شده اند و نوع اتوماتیک آن شامل اپراتور و نوع فرملس نیز همراه با یراق آلات می باشد که موجب حرکت روان درب میشود.

بطور کلی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را می توان بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده و نوع فریم و ریل و سایر قطعات مورد استفاده در نصب حساب کرد. درب های شیشه ای از گذشته تا به امروز دچار تغییر و تحولات زیادی شده اند.در گذشته این نوع درب ها به صورت مکانیکی عمل میکردند این خود عامل اتلاف وقت در تردد و انرژی می گردیده است.

امروزه این نوع درب ها به صورت اتوماتیک جزو رایج ترین نوع درب ها هستند به گونه ای که امروزه در بسیاری از مکان های عمومی شاهد وجود حداقل یک نمونه از درب های اتوماتیک شیشه ای هستیم. امروزه این نوع درب ها علاوه بر آسان کردن دسترسی به مکان ها و دوچندان کردن جنبه زیبایی ترد را نیز راحت کرده اند.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق آلات، نوع شیشه، متراژ پروژه و … می تواند در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر گذار باشد.

برای تعیین دقیق قیمت درب شیشه ای اتوماتیک بهتر است کارشناس اعزام شود تا بعد نقشه کشی بتواند قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را اعلام نماید.

مدل ها ی مختلف درب اتوماتیک شیشه ای در قیمت های متفاوت عرضه می گردند.

برای مثال : قیمت درب اتوماتیک کشویی، با سایر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای تفاوت دارد.

البته تمامی موارد ذکر شده در قیمت درب اتوماتیک کشویی نیز تاثیر گذار است.

درب اتوماتیک ارزان قیمت را از مَه دُر بخواهید .

اشتراک گذاری این مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *